Easy Aroma - Vůně

Cenu vypočítáváme individuálně dle potřeb zákazníka
Popis produktu

Prolitec patří mezi světovou špičku v oblasti vývoje a aplikace inovativních technologií řešících kvalitu ovzduší v uzavřených prostorech. Jeho produkty se využívají jako neutralizátory pachů, vůně do budov či místností, hygiena na toaletách, reklama na produkty či aromaterapie. Revoluční systém péče o kvalitu vzduchu kombinuje nejmodernější chemii s patentovaným, počítačem řízeným systémem aplikace, díky čemuž se klientům nabízí nevídaná pružnost v péči o kvalitu ovzduší.

Jedním z nejpalčivějších problémů v uzavřených prostorech je výskyt různých pachů, na jejichž odstraňování se technologie Prolitec specializuje a úspěšně eliminuje. Jde především o cigaretový kouř a dehet, zápach z kuchyní a jídla, pachy lidského těla či domácích mazlíčků a mnoho dalších.

Prolitec se také aktivně zabývá vývojem technologií řešících desinfekci interiérů, které jsou navrženy k eliminaci bakterií a virů ve zdravotnických zařízeních, školách, domech s pečovatelskou službou, komerčních letadlech a dalších veřejných prostorách, kde je důležité kontrolovat přenos infekcí. Výrobky firmy Prolitec najdete ve více jak 70ti zemích světa a používají je přední světové značky a výrobci.

Joomla 1.7 templates free.
Všechna práva vyhrazena - Gastro-bar Systems, s.r.o.