KONZULTACE: Chcete využít smyslový marketing, digitální technologie nebo digitální obsah pro komunikaci s Vašimi zákazníky? Přemýšlíte, jak vylepšit atmosféru ve Vaší kavárně, restauraci, hotelu, salonu nebo obchodě? Využijte naše zkušenosti, rádi Vám s koncepcí pomůžeme.

OBSAH: Máte nainstalované technologie, ale schází Vám kvalitní obsah? Z naší databáze si můžete vybrat hudbu, videa, fotografie a také pro Vás vytvoříme libovolný grafický obsah podle Vašeho přání a potřeb. O Váš obsah se budeme pečlivě starat a aktualizovat ho.

TECHNOLOGIE: Skvěle se orientujeme v technologiích, které souvisí s našimi službami. Některé nakupujeme, některé vyvíjíme. Můžete se proto spolehnout, že Vám dodáme to optimální řešení. Kvalitní a dlouhodobá spolupráce s našimi klienty je pro nás priorita.

SERVIS: Technologie dodáme, nainstalujeme a také poskytneme plný záruční i pozáruční servis. Protože výborně rozumíme všem technickým parametrům dodávaného řešení, nečekají Vás žádné dlouhé lhůty pro vyřízení servisního zásahu.

Easy - Aroma,Music,TV

Easy Aroma - Vůně

Cenu vypočítáváme individuálně dle...

Zeptat se na cenu

Detail zboží

Easy Music - Hudba

Cenu vypočítáváme individuálně dle...

Zeptat se na cenu

Detail zboží

Easy Vizuální - TV

Cenu vypočítáváme individuálně dle...

Zeptat se na cenu

Detail zboží

Joomla 1.7 templates free.
Všechna práva vyhrazena - Gastro-bar Systems, s.r.o.