DEUS představuje technologický průlom a je skutečnou inovací v designu detektorů kovů. Jeho patentovaná architektura je založena na třech prvcích:
Cívka, dálkové ovládání a sada zvukových sluchátek, která jsou jedinečná v tom, že mezi sebou komunikují prostřednictvím digitálního rádiového spojení. Vyhledávací cívka obsahuje základní komponenty pro zpracování signálů, které již nemusí být přenášeny drátovým spojením, ale jsou digitalizovány a analyzovány přímo u zdroje pomocí ultra-miniaturního digitálního obvodu, což výrazně zlepšuje kvalitu získávání signálu. Tento obvod, který je integrován do detekční hlavy, zpracovává informace a odesílá je do sluchátek a dálkového ovládání v reálném čase pomocí rádiového spojení.
Vypněte dálkové ovládání a DEUS pokračuje v práci!
Samotné WS4 a WS5 mohou ovládat detektor, což vám umožní detekovat s ještě přenosnější konfigurací. XP jsou jediným výrobcem, který nabízí dvě možnosti bezdrátových sluchátek podle vašich požadavků. WS4 i WS5 používají identické funkce a uživatelské ovládací prvky. Pokud není k dispozici dálkové ovládání, umožňují vám sluchátka upravit všechna hlavní nastavení detekce

XP MetalDetectors - DEUS

Hlavní jednotka XP DEUS

Cena s DPH 16990 Kč
Prodejní cena bez DPH 14041 Kč

Detail zboží

XP Deus X35 - 22 cm + sluchátka WS4

Cena s DPH 32389 Kč
Prodejní cena bez DPH 26768 Kč

Detail zboží

XP Deus X35 - 28 cm + sluchátka WS4

Cena s DPH 32389 Kč
Prodejní cena bez DPH 26768 Kč

Detail zboží

Joomla 1.7 templates free.
Všechna práva vyhrazena - Gastro-bar Systems, s.r.o.